Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
14-15 Temmuz

Antonina Turizm ile Lavanta Bahçeleri ve Sagalassos’u Geziyoruz!

1.015-1.100 TL

Program Ortağımız: Antonina Turizm

Program İçeriği

1. GÜN 14 TEMMUZ 2018, CUMARTESİ / İSTANBUL  – KONYA – BEYŞEHİR – EĞİRDİR - ISPARTA

Dileyen misafirlerimiz için Saat 05:10 ta Taksim AKM önü ve 05:30 da Kadıköy Haldun Taner Sahnesi önünde buluşuyor ve Sabiha Gökçen Havalimanına transferimizi gerçekleştiriyoruz. Sabiha Gökçen Havalimanı İç hatlar Terminali’nde Mado Kafe önünde saat 06.30’da buluşuyoruz. Bilet işlemlerinin ardından PC 2700 sefer sayılı İstanbul – Konya uçağı ile saat 07.45’te hareket ediyoruz. Yaklaşık bir saat yirmi dakikalık yolculuk sonrası saat 09.05’te Konya’ya varıyoruz. Aracımız ile buluşmamız ardından yola çıkıyor ve Beyşehir’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 1,5 saat sürecek yolculuk sonrası  Beyşehir’e varıyor, Eşrefoğlu Camii ve Kümbetini, Bedesteni, İsmail Ağa Medresesini görüyor vereceğimiz öğle yemeği molası ardından hareket ediyor, Isparta’nın en büyük ilçesi Yalvaç’a geliyoruz, Yalvaç Müzesi’ni geziyor ve kahvelerimizi ilçenin meşhur ulu çınar ağaçlarının gölgesinde alıp yolumuza devam ediyoruz. 1 saat sürecek yolculuğumuz ile Akpınar Köyü’ne varıyoruz. Varışımız ile Eğirdir’de Hızır Bey Camii, Dündar Bey Medresesi’ni ziyaret ediyor Eğirdir Gölü manzarasının resimlerini çekiyor ve Isparta da Barida otel de konaklama yapıyoruz. Akşam yemeğimizi otelde alıyoruz. http://www.baridahotels.com/

2. GÜN 15 TEMMUZ 2018, PAZAR / ISPARTA – SAGALASSOS - BURDUR ARKEOLOJİ MÜZESİ – KUYUCAK KÖYÜ LAVANTA BAHÇELERİ –  DENİZLİ – İSTANBUL

Sabah kahvaltısının ardından otelimizden ayrılıp, eşsiz mimarisiyle bilinen Sagalassos Antik Kenti’ne ulaşıyoruz. Pisidia kentlerinden şüphesiz en önemlisi olan Sagalassos, tarihte ilk kez Büyük İskender’in bölgeyi kendi topraklarına katmak istemesiyle adını duyurur. Ancak tarihi çok daha eskilere M.Ö. 3000’e dayanır. Büyük İskender’in kanlı bir savaşla ele geçirmesi ile şehir her açıdan güçlenir ve görkemli yapılar ile süslenir. Tiyatro, kütüphane yapısı, Antoninler Çeşmesi ve birçok yapıyı görüp, Sagalassos’tan Ağlasun manzarasını izliyoruz.  Gezimiz ardından oldukça zengin ve modern bir sergi salonuna sahip olan Burdur Arkeoloji müzesini geziyoruz. Hacılar, Kuruçay gibi önemli arkeolojik merkezler ve bir gün önce gezdiğimiz Sagalasos antik kentinden çıkarılan başta heykeller olmak üzere çeşitli arkeolojik eserleri inceleme şansını elde edeceğiz. Ziyaretimiz ardından aracımız ile Isparta’nın Keçiborlu ilçesi Kuyucak köyüne hareket ediyoruz. 45 dakikalık yolculuk sonrasında varacağımız Kuyucak Köyünde öncelikle yöresel yemekler eşliğinde öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından Lavanta Bahçelerini gezmeye başlıyoruz. Görüntüsü ve kokusu ile baş döndüren bahçeler içerisinde lavantalardan topluyor ve yağ çıkarılması işlemini inceliyoruz. Yöre halkının sunumu ile Lavanta ürünleri hakkında bilgi alıyoruz. Lavanta ürünleri alışverişi için vereceğimiz serbest zamanın ardından Denizli Çardak Havalimanına hareket ediyor, PC 2323 sefer sayılı Denizli - İstanbul uçağı ile saat 21.50’de hareket ediyoruz, saat 22.55’de İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanına varıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için havalimanından hareket edecek araçlarımız ile Kadıköy Haldun Taner ve Taksim AKM önüne servis hizmeti sunmaktayız.

Fiyata dahil olan hizmetler

 • *Isparta Barida Otelde bir gece yarım pansiyon konaklama
 • *Pegasus Havayolları İstanbul Sabiha Gökçen  –  Konya gidiş ve Denizli – İstanbul Sabiha Gökçen dönüş uçak biletleri
 • *Taksim Akm ve Kadıköy Haldun Taner Sahnesi önünden Sabiha Gökçen Gidiş – Dönüş Transfer Hizmeti
 • *İki öğle yemeği
 • *Gezi ve Ören yeri giriş ücretleri
 • *Gezi boyunca konforlu araç ile ulaşım.
 • *Otoban ve otopark ücretler
 • *Zorunlu Paket Tur Sorumluluk Sigortası
 • *Bilgi notları
 •  
 •  Fiyata dahil olmayan hizmetler
 • *Tüm yemeklerde alınan içecekler
 • *Otel ekstraları, kişisel harcamalar
 • *Seyahat Sağlık ve İptal Sigortası
 •  

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat:

İki Kişilik Odada Kişi başı:  1.025₺

Tek Kişilik                            : 1.100 ₺

Üç Kişilik Odada Kişi başı: 1.015 ₺

*Ödemeler nakit veya kredi kartı ile tek çekim şeklinde alınmaktadır.

Bilinmesi gerekenler

 • *Gideceğimiz bölgenin coğrafi koşullarına ve hava şartlarına uygun giysi ile tura gelinmesi rica olunur.
 • *Tur kaydı ödemenin yapılması ile kesinlik kazanır. Seyahat sigortasının geçerli olabilmesi için turdan önce “Tur katılım sözleşmesi” imzalanması gerekmektedir.
 • *Mücbir sebepler dışında “Tur katılım sözleşmesi”nde yer alan iptal-iade koşulları geçerlidir.
 • *Araç büyüklüğü katılımcı sayısına göre belirlenir. Turumuz en az 15 yetişkin misafirin katılımı ile gerçekleşir.
 • *Araçlarımızda koltuk numarası özel bir sağlık problemi olmadıkça kayıt sırasına göre verilmektedir.
 • *Acentemiz zorunlu durumlarda tur içeriğine sadık kalmak koşuluyla tur programında değişiklik yapabilir.
 •  
Önemli Notlar

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.