Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
9 Haziran-31 Temmuz

Karada Değil Suda Koşuyoruz!

1.275 - 2.125 TL
  • Yer: Massport Sports Club Maslak, Akasya Sok. Mashattan No:2 Bostancı Dedeman Otel, Altıntepe Mah. Değirmen Yolu Cad. 39/B
  • Web Adresi: www.aquajogclub.com

Program Ortağımız: Aqua Jog Club

AquaJogging®

Suda antrenman denince aklınıza sadece yüzme ya da kollarıyla yalnızca daireler yapan kalabalık bir grup gelebilir. Fakat tüm bu algıyı kıracak, devrim yaratan bir sporla karşınızdayız: AquaJogging®

Yeni deneyimler arayan fitness bağımlısı biriyseniz, rekabetçi bir ortam arayan profesyonel sporcuysanız ya da günlük basit hareketlerde bile zorluk çekiyorsanız- su size çok daha fazlasını sunuyor.

Kalabalık içinde terlemek yok, suya meydan okumak var

Eklemlere baskı yok, eklemlerin güçlenmesi var

Duruş bozukluğu yok, doğru postür var

Vücuda yük bindirmek yok, vücut ağırlığını kullanmak var

Stres yok, arınmak var

Fit olmaya çalışmak yok, her zaman fit olmak var

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat:

10 çalışma: 1.275 TL

15 çalışma: 1.700 TL

20 çalışma: 2.125 TL

*Paket ücretleri 31 Aralık 2018 tarihine kadar geçerli olup nakit fiyatlardır.

Bilinmesi gerekenler

·  Antrenmanlar programın yoğunluğuna göre 45-60 dakika arasında sürmektedir.

·  Gruplar üyelerin performansları ve ihtiyaçları doğrultusunda organize edilir.

·  Bir çalışmada maksimum 5 üye yer alabilir.

·  Kişinin ihtiyacına göre, programlar göz önünde bulundurularak özel ders seçeneği sunulmaktadır.

·  16 yaş ve üzeri katılımcılar için uygundur.

·  Üyenin ekstra bir ekipman edinmesi gerekmez. Antrenman sırasında kullanılacak tüm ekipmanlar Aqua Jog Club tarafından temin edilir.

Önemli Notlar

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.