Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

Kritik Hastalıklar Sigortası Plus

Belki her zaman sağlıklı olmanın garantisi yok; ama herhangi bir sağlık problemi karşısında finansal durumunuzu korumanın garantisi var!

Kritik Hastalıklar Sigortası Plus; yaşam kaybı, hastalık ve kaza sonucu tam ve daimi maluliyet ve poliçenizde belirtilen tehlikeli hastalıklar teminatında yer alan hastalıklardan birine yakalanma risklerine karşı sizi ve sevdiklerinizi güvence altına alır.

Özellikler

  • Kritik Hastalıklar Sigortası Plus Sigortası; tehlikeli hastalıklar ve kaza ya da hastalık sonucu maluliyet risklerine karşı finansal güvence sağlar. Alacağınız toplu para ile ister tedavi masraflarınızı, ister diğer giderlerinizi karşılayabilirsiniz. Bunun yanında, yaşam kaybı durumunda ise poliçede belirlenen teminat tutarı hak sahiplerine ödenir.
  • Sigorta süresi 1 yıl olup; 25 yıl boyunca yenileme garantisi verildiği için poliçeniz otomatik yenilenir.
  • Ödemeniz gereken sigorta primi, yaşınıza ve teminat tutarınıza göre hesaplanır.
  • Primlerinizi tercihinize göre peşin veya 12 taksite kadar hesabınızdan ya da kredi kartınızdan aylık olarak ödeyebilirsiniz.

Özel Şartlar

  • Tehlikeli hastalıklar teminatına hak kazanabilmek için sigorta başlangıç tarihinden itibaren 90 gün geçmiş olması gerekir. Vefat teminatı ise sigorta başlangıç tarihinden itibaren geçerlidir. Tehlikeli hastalıklar tazminatının ödenebilmesi için ilgili hastalıkların kesin tespiti sonrasında, sigortalının 30 günlük süre sonunda yaşıyor olması gerekmektedir. Bu 30 günlük süre içinde yaşam kaybı durumunda sadece vefat tazminatı ödenir.

Vergi İndirimi

Vergi avantajından faydalanın!

Hayat sigortanız sizi korumaya devam ederken siz de sistemdeki vergi avantajından yararlanabilirsiniz.

Ödediğiniz primlerin aşağıda belirtilen kısımlarını, asgari ücretin yıllık brüt tutarını aşmamak kaydıyla gelir vergisi matrahından indirebilirsiniz.

  • Ücretliler için, ödendiği ayda elde edilen ücretin %15'i
  • Yıllık beyana tabi vergi mükellefleri içinse beyan edilen yıllık gelirin %15'i

Vergi avantajına ilişkin detaylı örneğe buradan ulaşabilirsiniz.

Başvuru

Detaylı bilgi almak için 444 0 336’yı arayabilir ya da başvuruda bulunmak için Garanti BBVA şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Size Daha Fazla Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Detaylı Bilgi