Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
14 Temmuz Cumartesi

İstanbul’da Boğaz Turuna Gidiyoruz!

80 TL
Etkinliğe Katılmak İçin Tıkla

Program Ortağımız: Karagöz Travel

Bulışma Yeri ve Saati:

·  07:00, T.Kültür Merkezi önü 

·  07:15, Doğumevi karşısı otobüs durağı

Fiyata dahil hizmetler

·  Ulaşım

·  Boğaz turu ücreti

·   Rehberlik

·  Kahvaltı ikramı ve yol ikramları

Fiyata dahil olmayan hizmetler

·  Öğle yemeği

·  Olabilecek müze girişleri

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli kişi başı fiyat: 80 TL

Program içeriği

Sıcak yaz günlerinde İstanbul’a yapacağımız bu yolculuğumuzda bizi boğazda keyifli ve serin bir gezi bekliyor. Eminönü’nden başlayarak Karadeniz'e kadar tüm boğazı görme şansı bulacağınız boğaz gezimizde şehrin önemli saraylarını; Topkapı, Dolmabahçe, Yıldız, Çırağan, Beylerbeyi Sarayları aynı noktadan panoramik olarak görebileceğiz. Gezimiz Karadeniz'e doğru devam ederken her iki boğaz köprüsünün de altından geçeceğiz. Kendimizi boğazın sarayları, kasırları, yalıları ve korularıyla birlikte görsel bir şölenin ortasında bulacağımız deniz gezimizi Sarıyer’de noktalayarak, bizi bekleyen aracımıza binecek ve öğle yemeği için Rumeli Fenerine gideceğiz. Boğazın girişi ve Karadeniz manzarasının en güzel seyredildiği noktalardan biri olan, İstanbul boğazının Avrupa yakasındaki en uç noktası Rumeli Feneri gezimizin en özel durak noktası. Fenerin hemen altında, önümüzde bölgenin en büyük balıkçı barınağı ve eşsiz boğaz manzarası ile balık ziyafeti yapıyoruz. Fotoğraf açısından çok zengin olan Rumeli Feneri balıkçı barınağında serbest zaman verdikten sonra bölgenin ilginç balıkçı köyü, üçüncü boğaz köprüsünün en güzel görüldüğü Garipçe’ye geçiyoruz. Günün son çay molasını boğazın kenarında Rumeli Kavağında gerçekleştiriyoruz, Telli baba’ya uğradıktan sonra Sarıyer ‘de meşhur Sarıyer börekçisinden börek alıp Bursa’ya doğru yola çıkıyoruz. İstanbul boğazında esintili ve keyifli bir gün için bu özel rotamızı kaçırmayın. 

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.