Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
10 Haziran Pazar

Sülemaniye’den Sultanahmet’e Uzanan Keyifli Bir Gün!

80 TL

Program Ortağımız: Karagöz Travel

Fiyata dahil hizmetler

·  Ulaşım

·  İkram

·  Rehberlik

·  Ramazan nedeniyle arzu edene kahvaltı ikramı

Fiyata dahil olmayan hizmetler

·  Öğle yemeği

·  İftar yemeği

·  Olabilecek müze girişleri

Garanti BBVA Emeklilik müşterilerine özel indirimli fiyat: 70 TL

Buluşma Yeri ve Saati:

·  07:45 T.K.M. önü 

·  08:00 Doğumevi karşısı otobüs durağı

Program içeriği

Süleymaniye Camii, Ayasofya, Sultanahmet Cami, Yerebatan Sarnıcı 

İstanbul’un siluetini minareler ve kubbeler süsler. Ramazan ayında bir başka güzel İstanbul’un en büyük iki mabedi Süleymaniye, Sultanahmet camii ve bölgesini hedeflediğimiz gezimiz Şöhretli Sultan Kanuni Sultan Süleyman’ın Koca Mimar Sinan’a yaptırdığı Süleymaniye camii ile başlayacak, camii ve etrafını saran büyük kompleksi, türbeleri ve Mimar Sinan'ın mütevazi mezarını görüp Mavi Camii olarakta bilinen I. Sultan Ahmet Camii nin olduğu Hipodrom/ Sultanahmet bölgesine geçiyoruz. Hipodrom meydanı, Ayasofya Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Sultanahmet Camii'ni gezecek akşamüzeri iftar saatinde Sultanahmet cevresinde gezi ve yemek icin serbest zaman bırakacağız. 

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.