Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur

BES sözleşmenize; ister 50.000 TL-100.000 TL arası ara ödeme yapın 500 TL kazanın, ister 100.000 TL ve üzeri ara ödeme yapın 1.250 TL kazanın!

Kampanya koşulları;

  • Garanti Emeklilik ve Hayat A.Ş. tarafından, ek faydanın geçerli olduğu planda yer alan sözleşmenize 50.000 TL - 100.000 TL arası ek katkı payı yatırmanız durumunda 500 TL, 100.000 TL ve üzeri ek katkı payı yatırmanız durumunda da 1.250 TL ek fayda ödemesi yapılacaktır. Sözleşmenize yatırılan EKP tutarının yatırıma yönlendirildiği tarihten itibaren 180. günü dolduktan sonraki 10 iş günü içerisinde hak edilen ek katkı payı ödemesi sözleşmenize ilave edilecektir.
  • Ek katkı payı ödemesi yapılabilmesi için, ödeme anında sözleşmenizin yürürlükte olma şartı aranacaktır.
  • 09.03.2020 tarihinden sonra ek faydanın geçerli olduğu planda yer almanız halinde, Garanti BBVA Emeklilik’te bulunan mevcut sözleşme veya sözleşmelerinizden 09.03.2020 ve sonrasında çıkış veya cayma yapmış olmamanız gerekmektedir. Ek katkı payı ödemesi yapıldıktan sonra bu kural geçerli olmayacaktır.
  • Ek katkı payının iadesinin gerçekleşmesi durumunda ek faydadan yararlanılmayacaktır.
  • Her katılımcı ek faydadan bir defa faydalanabilir.
  • Eğer müşterinin ek faydanın geçerli olduğu planlarda 1’den fazla sözleşmesi var ise bu sözleşmeler için parça parça 50.000 TL ve üzeri bir tutar yatırırsa bu ek faydadan faydalanamayacaktır.
  • Katılımcının ek faydanın geçerli olduğu planlarda birden fazla sözleşmesi varsa her birine 50.000 TL ve üzeri EKP yatırması durumunda sadece tek sözleşmesi için bu ek faydadan yararlanabilecektir.
  • EKP yatırmadan önce ödemeleri aylık düzenli yapıyorsa EKP yatırdıktan sonra yine aynı şekilde devam etmesi gerekmektedir. KP düşürme ya da vade kapama yapması durumunda ek faydadan faydalanamayacaktır.

Kampanya detaylarının yer aldığı ek fayda metni için tıklayınız.

Bu sayfayı masa üstü bilgisayarlarınızdan görüntülüyorsanız; Garanti BBVA Emeklilik İnternet’e giriş yapıp, ödeme adımından işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.