Bireysel İnternet Hesaplama Aracı İletişim Formu Hemen Başvur
1-30 Haziran

Doğan Kitap, Dünya Klasiklerini Sunar!

20 TL

Program Ortağı:  Doğan Kitap

SUÇ VE CEZA

Zülfü Livaneli’nin önsözüyle

Zülfü Livaneli’nin önsözünü kaleme aldığı ve Özlem Asiltürk’ün de çevirisini üstlendiği “Suç ve Ceza”, yalnız Rus edebiyatının değil, dünya edebiyatının da en önemli eserlerinden biri. Dostoyevski, kendisini dünya çapında bir yazar haline getiren kitabında, yoksul hukuk öğrencisi Raskolnikov’un işlediği cinayet üzerinden, suç, ahlak, özgürlük, din, vicdan kavramlarını tartışıyor.

Suç ve Ceza yazılmasaydı bir yanımız eksik kalırdı.”

Zülfü Livaneli

Garanti BBVA Emeklilik üyelerine özel indirimli fiyat: 20 TL

MADAM BOVARY

Nedim Gürsel’in önsözüyle

Bir taşra kasabasındaki sıradan hayatına sığamayan Emma’nın küçük hesaplarını ve tutku dolu hikayesini konu alan Gustave Flaubert’in dünyaca ünlü eseri “Madam Bovary”, Nedim Gürsel’in ön sözü ve Bahadırhan Bozkurt’un çevirisiyle raflarda.

“Emma Bovary, yaşadıklarından çok daha renkli bir hayatı özleyen tüm duyarlı kadınların simgesidir.”

Nedim Gürsel

Garanti BBVA Emeklilik üyelerine özel indirimli fiyat: 15 TL

GURUR VE ÖNYARGI

Şebnem İşigüzel’in önsözüyle

Jane Austen’ın ölümsüz eseri, evlenmekten başka çaresi olmayan genç kadınların aşkı bulma öyküsü… “Gurur ve Önyargı”, Klasikler serisinin bir diğer kitabı olarak Şebnem İşigüzel’in önsüzü ve İrem Yüce Almaç’ın çevirisiyle yayımlanıyor.

Gurur ve Önyargı’yı ilk kez okuyacak olanların yerinde olmayı çok isterdim.”

Şebnem İşigüzel

Garanti BBVA Emeklilik üyelerine özel indirimli fiyat: 15 TL

BEYAZ DİŞ

Hakan Günday’ın önsözüyle

Hakan Günday’ın önsözü ve Nil Tuna’nın çevirisiyle yayımlanan Jack London klasiği “Beyaz Diş” ise vahşi doğanın ortasında, ehlileşmek ile kurt içgüdülerinin peşinden gitmek arasında kalan Beyaz Diş’i anlatıyor…

Yalnız bir kurt, öfkeyi, acıyı, iradeyi, mücadeleyi, bağlanmayı ve sevgiyi öğrenirken, macerası insanın varoluş mücadelesine ışık tutuyor.

“Hayat, ölüme meydan okumadır ve gücünü buradan alır.”

 Hakan Günday

Garanti BBVA Emeklilik üyelerine özel indirimli fiyat: 10 TL

ÖLÜ CANLAR

İsmail Güzelsoy’un önsözüyle

Ölüp gitmiş bir serf neye mi yarar? Çiçikov’a göre çok şeye! Uyanık Çiçikov, ölü serfleri alıp sattıkça her şeyin alınıp satılabildiği yeni düzenin resmi biraz daha net çıkıyor ortaya. Ölü serflere can katan Çiçikov okuru hüznün ve kahkahanın birleştiği yerde öylece bırakıveriyor. Doğan Kitap Klasikler serisinden Gogol’un ölümsüz eseri  “Ölü Canlar” İsmail Güzelsoy’un önsözü ve Günay Çetao Kızılırmak’ın okuyucularıyla buluşuyor.

“Biz seçmeniz, müşteriyiz, son kullanıcıyız, hedef kitleyiz... Ölü canlar biziz aslında.”

İsmail Güzelsoy

Garanti BBVA Emeklilik üyelerine özel indirimli fiyat: 15 TL

Önemli Notları İncelemek İçin Tıklayın.

·  Belirtilen fiyatlar 1 adet kitap fiyatıdır.

·  Kargo ücretsizdir.

·  Etkinliklerimize kayıt yaptırabilmek için "Bireysel Emeklilik teklif formu"nun imzalanmasının ardından 60 gün geçmiş olması ya da Garanti BBVA Emeklilik'ten Hayat Sigortası olması gerekmektedir.

·  Garanti BBVA Emeklilik Hayatı Yaşa avantajlarından Garanti BBVA Emeklilik müşterileri, müşterilerimizin 1. derece yakınları (anne, baba ve çocuk) ve eşleri kayıt formunda yakınlık derecesi belirtildiği takdirde faydalanabilmektedir.

·  Kayıt formunda ismini belirtmeniz ve etkinliğe sizinle birlikte katılmak koşuluyla 1 misafiriniz de sizin için geçerli olan indirimli ücretten etkinliklerimize katılabilmektedir.

·  Etkinlik ücretinin, başvurunuz sonrasında tarafınıza iletilen kayıt mailindeki son ödeme tarihine kadar, ilgili program ortağının hesabına yatırılması ve ödemeye ait dekont kayıt esnasında belirtilen e-posta adresine mail ile gönderilmesi gerekmektedir. Ödemenin son ödeme tarihine kadar yapılmaması halinde etkinlik kaydı iptal edilecektir.

·  Etkinlik kayıtları başvuru sırasına göre alınmaktadır.

·  Etkinliklerimize katılımlar kontenjanlarla sınırlıdır.

·  Etkinliği gerçekleştirecek program ortağından kaynaklı durumlar (organizasyon iptali vb.) veya etkinliğin gerçekleşmesine mani olacak dış etmenler (hava şartları vb.) haricinde, ödemesi yapılan etkinliklerin kayıt iptali, ücret iadesi, tarih değişikliği ve başka katılımcıya aktarımı yapılamamaktadır.

·  Hafta içi mesai saatleri (09:00-18:00) dışında doldurulan kayıt formlarına, ilgili etkinliğin açılması için gerekli kontenjan sağlanması durumunda, ilk iş günü dönüş yapılacaktır.

Size özel indirimlerle etkinliklerimize kaydınızı yaptırmak için, bu sayfada bulunan katılım formunu doldurabilir, bilgi ve sorularınız için hafta içi 09:00-18:00 arası (212) 334 70 29’u arayabilirsiniz. Hafta sonu ise 10:00-17:00 arası 444 0 336'yı arayarak taleplerinizi bize iletebilirsiniz. Hafta içi mesai saatleri dışında yapacağınız taleplere bir sonraki iş günü, hafta sonu yapacağınız taleplere ise Pazartesi günü mesai saatleri içerisinde dönüş yapılacaktır.